OGŁOSZENIE

Administrator

 

OGŁOSZENIA:

 

  1. do 15 listopada oczekujemy na deklarację nabycia czerwonej koszulki klubowej "oddychającej" z emblematem na przodzie i napisie na plecach. NIE JEST TO KOSZULKA KOLARSKA (bez kieszeni na plecach). Koszt 32 zł. wg przesłanej wcześniej rozmiarówki zamówienia przyjmuje "Ośka" na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Aby zaistnieć w konkursie na najaktywniejszego turystę kolarza sezonu 2022 należy przesłać do końca listopada do sędziego konkursu "Czornej" na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. spis wycieczek kolarskich i górskich w których braliśmy udział. W spisie należy uwzględnić: datę, kto uczestniczył i kto prowadził, trasę wycieczki oraz adnotację czy była to wycieczka klubowa (wg kalendarza wypraw klubowych). Zgodnie z regulaminem wycieczki indywidualne tez biorą udział w konkursie!. Co prawda informacje o wycieczkach klubowych przesyłają ich prowadzący, ale nie zaszkodzi je wpisać - choćby do sprawdzenia czy jesteśmy na liście.
  3. Bierzemy udział w konkursie na "Najaktywniejszy klub w Polsce" w edycji 2022. Jest tam również punktowane zdobywanie odznak turystycznych. Jeżeli ktoś zdobył takie odznaki w roku 2022 proszony jest o przesłanie ich zestawienia do końca listopada do "Ola" Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

pozdrawiam, Zbyszek