Otwarcie Sezonu 2021

Rechtór

 pttklogo tkk ondraszek 140x140

Turystyczny Klub Kolarski PTTK "Ondraszek"
przy Oddziale PTTK "Beskid Śląski" Cieszyn ul.Głęboka 56
tel. PTTK 033/8521186
prezes klubu: Zbigniew Pawlik: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.783 499 9837
Strona internetowa: tkk-ondraszek.pl
Poczta: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klub istnieje od roku 1966

 

Cieszyn 10.04.2021r.

 

HEJ!!! ONDRASZKI I CZŁONKOWIE KOŁA PTTK NR 8

 

Mamy już wiosnę 2021 r. i nikt z nas nie mógł nawet przypuszczać w jaką stronę potoczy się sytuacja epidemiologiczna. Gdy w marcu ubiegłego roku wprowadzono restrykcje co wpłynęło m.in. na modyfikację naszych planów Ondraszkowych byliśmy prawie pewni, że za rok zapomnimy o pandemii i problemach z tym związanych. Tymczasem sytuacja w porównaniu do roku ubiegłego niewiele się zmieniła. Kolejne obostrzenia spowodowały, że musieliśmy m.in. odwołać zebranie sprawozdawczo – wyborcze, a kadencja Zarządu Klubu automatycznie się wydłużyła.

Stoimy teraz u progu nowego sezonu, już 55 w dziejach naszego klubu. Nie jest to co prawda okrągły jubileusz, tym niemniej zarząd przygotował kilka ciekawych propozycji z tym związanych. O tym i innych sprawach smutnych i wesołych chcieliśmy się z Wami podzielić przy okazji uroczystego otwarcia sezonu, które zgodnie z planami zamieszczonymi w sklerotniku ma się odbyć 18 kwietnia 2021r.

Niestety jest to znów termin objęty obostrzeniami, jednak tym razem postanowiliśmy nie rezygnować z realizacji planu, lecz go zmodyfikować.

Skoro nie jest zabronione indywidualne podróżowanie na rowerze zapraszamy Was serdecznie w formie zjazdu gwiaździstego na godz.14.00 do ustronnego miejsca w Hażlachu Czarnych Dołach, gdzie niedaleko źródełka Borgońki na polance jest wiata dobrze nam znana fajnej uroczystości zamknięcia sezonu przed kilku laty.

Na miejscu zapewnimy tylko ognisko, co oznacza że wszelkie wiktuały, w tym napoje prosimy przywieźć ze sobą.

Nie jest to może to co przewidywaliśmy na tak uroczysta okazję, ale wychodzimy z założenia, że lepiej takie otwarcie niż żadne.

I jeszcze jedno: wszyscy uczestnicy przyjeżdżają na własną odpowiedzialność.

Z turystycznym pozdrowieniem. Mamy nadzieję, że się spotkamy. Nie zapomnijcie środkach ochrony osobistej.

 

Zarząd Turystycznego Klubu Kolarskiego
PTTK "Ondraszek" i Koła PTTK nr 8

 

PS. Jesteśmy zdeterminowani się spotkać, jednakże uwzględniając ostatnią huśtawkę pogodową jeżeli będzie "żabami prało" to impreza się nie odbędzie.