Noworoczne spotkanie rowerowe - 2022

1.01.2022 r.

 

Noworoczne spotkanie rowerowe - 2022

 

Nareszcie! W ubiegłym roku nie mogliśmy pojechać,więc w tym wszyscy, którzy stawili się 1 stycznia na cieszyńskim Rynku, byli chyba "głodni" tej jazdy tak bardzo, że nawet deszcz, który nas po drodze spotkał i dosyć mocno zmoczył, nie był w stanie ostudzić zapału i chęci do jazdy. Można chyba stwierdzić, że bezśnieżny Nowy Rok w Cieszynie stał się już tradycją. A z drugiej strony, patrząc na tą sytuację, to chyba jest bezpieczniej jechać, gdy droga nie jest ośnieżona ani śliska.

Nasza dosyć spora, bo 11-osobowa grupka, po obowiązkowych zdjęciach pod choinką i przy saniach, oraz po złożeniu sobie życzeń, ruszyła w kierunku Dzięgielowa/Bażanowic, gdyż tam zostaliśmy zaproszeni przez naszego sympatyka/nowego członka Klubu?, Zbyszka Biędzio.

Na miejscu, obok gospodarza, powitała nas Basia T. czyli Apanaczi. W ciepłej (dosłownie też), miłej, sympatycznej i wesołej atmosferze spędziliśmy wspólnie kilka godzin, opowiadając o tym, co było i co będzie.

Gdy zaczęło się już powoli ściemniać, podziękowaliśmy gospodarzowi za gościnę i ruszyliśmy w kierunku domów. Wszyscy spokojnie i bezpiecznie dotarliśmy do celu.

 

[GALERIA ZDJĘĆ]

 

Jarek "Bystry"